لندینگ پیج قبرس

     

 

 

قبرس سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه بعد از سیسیل و ساردنی است.این جزیره در آب و هوای مدیترانه ای و در نواحی شرقی  آّب و هوای اژه ای نزدیک به کشور های لبنان،سوریه وترکیه قرار گرفته است.به این کشور در زبان انگلیسی cyprus   گفته می شود.قبرس از دوران باستان به دلیل فلز مس مشهور بوده copperمس از نام انگلیسیcyprusاقتباس گرفته شده است کشور مدیترانه ای قبرس در هزاره چهارم پیش از میلاد مسیح به ساخت محصولات مسی روی آورد درازای جزیره قبرس ۲۴۰ کیلو متر و پهنای آن ۱۰۰کیلومتر است.کرانه های ترکیه در ۷۵ کیلومتری قبرس واقع شده است.

 

جزیره ای که زمان در آن ایستاده است

قبرس جزیره ای است که دارای طبیعتی گرم و دوست داشتنی و مکانهایی جذاب و دیدنی و گزینه بسیار مناسبی برای گردشگران علاقه مند به طبیعت زیبا و افسانه ای است.

ماگوسا سرزمین دیوارهای بلند

ماگوسا

شهر ماگوسا قبل از دهه‌ی ۷۰ میلادی یکی از معروف‌ترین شهرهای توریستی برای جهانگردان بوده است. جمعیت فعلی این شهر نزدیک به ۴۵،۰۰۰ نفر است در کل ازخصوصیات بارز قبرس و ماگوسا می‌توان به امنیت بالای این منطقه از کشور، آرامش، مردمان خون‌گرم، دانشگاه بین‌المللی و سواحل زیبای آن اشاره کرد

گیرنه مرکز فرهنگی و اقتصادی و پایتخت قبرس شمالی

گیرنه

بندر گیرنه شهری کوچک٬ توریستی و زیباست که خانه های آن اغلب ویلایی است و ساختمان بلند بندرت در آن بچشم میخورد. شهر در واقع ییلاق مردم پولدار ترکیه شده و برای استراحت خود خانه های ویلایی در این جزیره سرسبز خریداری کرده اند. گیرنه یا کایرنیا مهم‌ترین شهر سواحل شمالی قبرس محسوب می‌شود. بندر قدیمی شهر و قلعه شهر شناخته‌ شده‌ترین بخش‌های آن هستند.

تحصیل -اقامت-اخذ ویزا

گسترش دادن
طراحی
بازاریابی